Znany Księgowy – portal biur rachunkowych

0
478

Od lat zajmujemy się prowadzeniem księgowości. Wiemy, że jesteśmy w tym dobrzy. Posiadamy zadowolonych klientów, których przybywa nam rok w rok. Ważnym jest, że nasi klienci polecają nas swoim znajomym. Tak więc jak widzisz należymy do biur rozliczeniowych, które stawiają dobro klienta na pierwszym miejscu. Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość świadczonych usług. Mamy odpowiednie kwalifikacje, a szeroka wiedza pozwala na udzielanie fachowych porad związanych z podatkami, finansami oraz prowadzeniem działalności gospodarczej. Dodatkowym atutem biura rachunkowego jest fakt, że korzystamy z oprogramowania najlepszych polskich firm. Licencja na program odnawiana jest co roku. Zgodnie z kodeksem zawodowym etyki w rachunkowości wprowadzamy w życie misję profesjonalizmu równocześnie zobowiązując się do przestrzegania zasad moralnych jak również etycznych. Konkurencyjny rynek narzuca wysokie oczekiwania przed służbami finansowoksięgowymi. Staramy się tym samym wspomagać proces podejmowania trafnych decyzji biznesowych. Z równym zaangażowaniem obsługujemy duże firmy i pomagamy młodym przedsiębiorcom. Pomagamy osiągać upragniony sukces.

Usługi księgowe dla małych i dużych firm. Oferta biura rachunkowego:

Chcemy poinformować, że ofertę naszych usług kierujemy również do osób nieprowadzących działalności gospodarczej, które potrzebują fachowej pomocy z zakresu prawa, administracji i ekonomii. Dodatkowo oferujemy pomoc przy zakładaniu firmy i wybraniu najkorzystniejszej formy rozliczeń. Zajmujemy się rozliczeniami podmiotów, które korzystają z różnych form opodatkowania zaczynając od karty podatkowej ryczałt, podatkową książkę przychodów oraz rozchodów a na księgach handlowych kończąc. Reprezentujemy naszych klientów przed urzędem skarbowym oraz zusem. Prowadzimy księgi rachunkowe, księgi przychodów oraz rozchodów, kadry i płace, ewidencję ryczałtową oraz rozliczenia pefron. Prowadzone przez nas biuro księgowe zapewnia fachową obsługę księgową oraz finansową ale także wsparcie terminowych księgowych. Oferujemy bezpieczeństwo, rzetelność, profesjonalizm oraz kompetentną kadrę. Dodatkowo zajmiemy się doradztwem podatkowym. Każdą współpracę rozpoczynamy od spotkania oraz analizy specyfiki działalności, oczekiwań i potrzeb przedsiębiorcy. Na tej bazie dobieramy odpowiedni zakres usług i narzędzia. Naszą pracę wykonujemy w sposób profesjonalny oraz zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Dla komfortu klientów odbieramy niezbędne dokumenty spod wskazanego adresu. Informujemy o ważnych dla państwa zmianach w przepisach, doradzamy w optymalizacji kosztów, zaproponujemy korzystną formę podatkową. Nie spędzisz wielu godzin na sprawach związanych z księgowością firmy, zrobimy to dla ciebie. Porównaj ceny i cenniki usług księgowych w kilku biurach rachunkowych w twoim mieście – sprawdź tutaj – biuro rachunkowe Znany Księgowy .

Dopilnujemy ustalonych terminów. Firma z racji świadczenia usług księgowych ma też ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy. Nasze abonamentowe wynagrodzenie ustalone jest z każdym klientem indywidualnie. Przy jego ustalaniu bierzemy pod analizę szereg czynników, przede wszystkim: rodzaj prowadzonej dokumentacji rachunkowej, ilość dokumentów, ilość zatrudnionych pracowników, rodzaj prowadzonej działalności (np. sprzedaż, produkcja, usługi), rodzaj oraz stopień złożoności dokonywanych transakcji gospodarczych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Podczas pierwszego spotkania omówimy wasze potrzeby i wspólnie ustalimy zakres współpracy.